Filmy24 - Ty decydujesz co oglądasz!

Masz dość zawodu po wyjściu z kina? Dowiedz się czy warto go obejrzeć! Forum poświęcone filmom i wszystkim co z tym związane. Nowinki, premiery, aktorzy, polecenia filmów, filmy wg. kategorii i tematu.

Ogłoszenie

Jesteśmy przeciw ACTA!!!

..:: Uwaga!!! ::..
..:: Ogłaszam nabór moderatorów! Propozycje pisać na 6939278 GG ::..


#1 26-01-2012 20:23:54

MeetThePain

Administrator

Zarejestrowany: 25-01-2012
Posty: 12
Punktów :   

Hobbit: Niezwykła podróż (2012)

Bilbo Baggins, hobbit, który za nic ma przygody, ceni własne cztery kąty i wygodę, wyrusza w wielką podróż. Wraz z trzynastoma krasnoludami planuje zdobyć zamieszkałą przez smoka Samotną Górę. Czemu hobbit wyrusza w podróż tak daleko od domu, jakie przygody spotkają Bilbo, drużynę krasnoludów i w czym pomaga Gandalf Szary? Tego wszystkiego możemy się dowiedzieć z książki J. R.R. Tolkiena, która ujęła mnóstwo ludzi na całym świecie. Za rok będzie również okazja przypomnieć sobie przygody Bilbo Bagginsa na wielkim, białym ekranie.

Jeden z najbardziej oczekiwanych filmów ostatnich lat, Hobbit – w reżyserii Petera Jackscona, ma już przed nami coraz mniej tajemnic. Wiemy już, że będzie podzielony na dwie części: pierwsza, The Hobbit: An Unexpected Journey, będzie miała premierę w grudniu 2012 (28.12.2012), kolejna –  The Hobbit: There and Back Again – rok później.

Ostatnio w sieci pojawił się nowy zwiastun w HD. Nie wiem jak Wy, ale ja juz sie nie mogę doczekać.
Dodatkowo film zostanie podzielony na 2 części czyli będzie dokładniejszy i bardziej szczegółowy!

Gandalf Szary Powraca! ;]

Oto link do zwiastunu:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

 


TopListy:

Toplista for z fora.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gaara2.pun.pl www.rpsuw.pun.pl www.forum-rws.pun.pl www.hewito.pun.pl www.narutouzumakiwalka.pun.pl